Baza Analiz i Modeli Społecznych
23/11/2020 10:11

Baza Analiz i Modeli Społecznych (BAMS) https://opus.org.pl/bams, to miejsce, gdzie są zbierane i promowane różne rozwiązania związane z 1/ aktywnością obywatelską, 2/ partycypacją społeczną oraz 3/ współpracą międzysektorową.

Powstała jako rezultat wspólnego projektu Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS z Łodzi i Centrum Innowacji Społecznych UŁ.

Twórcy zachęcają nie tylko do skorzystania z bazy, ale też zapraszają do przyłączenia się do niej, czyli podzielenia się wiedzą i efektami pracy w danym obszarze przez osoby/jednostki/organizacje, których aktywności wpisują się w dobre praktyki i skuteczne oraz ciekawe rozwiązania w ww. trzech obszarach tematycznych.  

Można zgłaszać się przez formularz zgłoszeniowy pod podanym wyżej linkiem do strony BAMS lub tutaj: https://opus.org.pl/formularz-zgloszeniowy-cams-25450.

Projekt ma m.in. za cel promowanie ww. rozwiązań i praktyk, by jak najwięcej osób i instytucji mogło dzięki nim czerpać inspiracje, nawiązywać wzajemne kontakty i uczyć się od siebie.

Więcej informacji na stronie projektu https://opus.org.pl/cams (w tym zakładka Koordynatorzy).